رئیس پلیس راه راهور ناجا :

گردنگیر رانندگان شركت اتوبوسرانی به استفاده از شبیه ساز رانندگی

گردنگیر رانندگان شركت اتوبوسرانی به استفاده از شبیه ساز رانندگی

به گزارش ایت بال رئیس پلیس راه راهور ناجا اظهار داشت: شركت اتوبوسرانی رانندگان خودرا موظف به گذراندن دوره آموزشی با شبیه ساز رانندگی كرده است.به گزارش ایت بال به نقل از مهر، سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا امروز در حاشیه بازدید از شبیه ساز رانندگی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اقداماتی كه می تواند در امتداد ارتقای ایمنی ترافیك كمك نماید، ایجاد بستر قوی برای جبران خطاهای انسانی است.
وی با اشاره به اینكه این خطاهای انسانی می تواند با ایجاد بسترهایی در امتداد مدیریت، پایش و ساز و كارهایی كاهش پیدا كند، اظهار داشت: كنترل و هدایت وسایل نقلیه در مقیاس بزرگ همچون بخش های مهمی است كه باید میزان خطاهای انسانی در آن كم شود.
سردار حسینی با اشاره به دستگاه شبیه ساز رانندگی اظهار داشت: این دستگاه می تواند تاثیر بسزایی در كاهش خطاها هنگام رانندگی داشته باشد.
رئیس پلیس راهور ناجا افزود: هم اكنون رانندگان شركت اتوبوسرانی تهران الزاما موظفند پیش از رانندگی در سطح معابر دوره های آموزش را با شبیه ساز رانندگی بگذرانند.
وی اشاره كرد: استفاده از شبیه ساز رانندگی می تواند الگویی برای سایر بخش ها باشد كه از آن در امتداد آموزش به رانندگان بهره ببرند.
سردار حسینی اظهار داشت: از نظر پلیس الزامی به استفاده از شبیه ساز وجود ندارد اما هم اكنون شركت اتوبوسرانی از شبیه ساز رانندگی به صورت الزامی استفاده می نماید.
وی اشاره كرد: بدان معنا كه افراد باید دوره های آموزشی را با شبیه ساز بگذرانند و سپس در شركت اتوبوسرانی فعالیت كنند.


منبع:

1398/10/13
12:07:48
5.0 / 5
4207
تگهای خبر: آموزش , تیم , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بیلیارد