نمایشگاه بین المللی مهندسی مواد و متالورژی برگزار می گردد

نمایشگاه بین المللی مهندسی مواد و متالورژی برگزار می گردد

ایت بال: هشتمین كنفرانس و نمایشگاه بین المللی مهندسی مواد و متالورژی اواسط مهرماه با هدف ارائه آخرین دستاوردهای این حوزه انجام می شود.به گزارش ایت بال به نقل از مهر، هشتمین كنفرانس و نمایشگاه بین المللی مهندسی مواد و متالورژی، ۱۵تا ۱۷ مهرماه سال جاری در محل مصلی بزرگ تهران و همزمان با هشتمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران (MINEX۲۰۱۹) با هدف گردهمایی بزرگ زنجیره صنایع معدنی و متالورژی و ارتباط صنعت و دانشگاه انجام خواهد شد.
از ۷۰۰ مقاله ارسالی به دبیرخانه ۵۰۰ مقاله پذیرفته شده و در كنفرانس ارائه می شود. هدف از این رویداد ارائه آخرین دستاوردهای علمی، تكنولوژی های نوین و محصولات جدید بین المللی در منطقه خاورمیانه است.
برگزاری پنل های تخصصی، بحث و تبادل نظر درباب طرح های جامع فولاد، مس، آلومینیوم و... در افق ۱۴۰۴، بومی سازی با محوریت نیازهای صنایع و معادن و توانمندی های ساخت و تولید صنعتگران داخلی همین طور برگزاری نشست های تكنولوژی، با هدف آشنایی با تكنولوژی های جدید جهانی و برگزاری دوره های آموزشی - تخصصی صنعت توسط اساتید مدعو برجسته داخلی و خارجی و برگزاری همزمان نخستین رویداد فرصت سازی كسب و كار از دیگر برنامه های این گردهمایی است.
در این رویداد اساتیدی از كشورهای آلمان، كانادا، سوئد، رومانی، تركیه، پاكستان و استرالیا در كنار دانشگاهیان كشور به ارائه ی مقاله و ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.


منبع:

1398/07/12
20:23:01
5.0 / 5
4500
تگهای خبر: آموزش , شنا , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیلیارد