ورزش های هوازی مناسب ترین ورزش برای كاهش وزن

ورزش های هوازی مناسب ترین ورزش برای كاهش وزن

ایت بال: یك متخصص پزشكی ورزشی با بیان این كه ورزش های هوازی مناسب ترین ورزش برای كاهش وزن می باشد، اظهار داشت: كسانی كه قصد كاهش وزن دارند در طول هفته حداقل ۵ روز را به انجام ورزش های هوازی اختصاص دهند.یك متخصص ورزشی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: ورزش های هوازی مناسب ترین ورزش برای كاهش وزن به شمار می روند، ازاین رو افرادی كه قصد كاهش وزن دارند با عنایت به وضعیت فردی و شرایط فیزیكی در طول هفته باید حداقل ۵ روز را به انجام ورزش های هوازی اختصاص دهند.
وی اظهار داشت: افرادی كه از وزن زیاد رنج می برند برای رسیدن به هدف حداقل باید یك ساعت در روز را به تمرین اختصاص دهند و بهترین شیوه تقسیم آن به دو ست ۳۰ دقیقه ای است، چونكه تأثیر بیشتری بر سوخت و ساز بدن خواهد داشت.
این متخصص پزشكی ورزشی تصریح كرد: البته بهتر است تمرینات ورزشی هوازی از جمله؛ دویدن آهسته، تند راه رفتن طناب زدن یا دوچرخه سواری با شدت و مدت كم شروع و به تدریج بر شدت و میزان آن افزوده شود.
او افزود: اگر جزو افراد شاغل و اضافه وزنی هستید كه در طول روز زمانی برای فعالیت ورزشی ندارید می توانید در رفت و آمد به محل كار پیاده روی تند داشته باشید یا در صورت امكان از دوچرخه استفاده كنید در غیر این صورت بامداد ها پیش از رفتن به كار، ساعتی را به طناب زدن اختصاص دهید.
او در آخر تمرینات دراز نشست كوتاه جهت تقویت عضلات شكم و كاهش دور شكم را مؤثر عنوان نمود.1397/12/16
13:05:29
5.0 / 5
4559
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیلیارد