فراخوان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برای مشاركت در اجرای دو طرح پژوهشی

فراخوان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برای مشاركت در اجرای دو طرح پژوهشی

ایت بال: معاونت پژوهشی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی بر مبنای نیازهای پژوهشی فدراسیون ورزشهای دانشگاهی با انتشار فراخوانی از محققان و پژوهشگران برای مشاركت در دو طرح پژوهشی دعوت كرد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، معاونت پژوهشی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برپایه نیازهای پژوهشی و طبق مذاكرات انجام شده با فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در نظر دارد تا دو عنوان طرح پژوهشی تحت عناوین: " طراحی و توسعه سیستم های اطلاعاتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی" و" شناسایی فرصت ها و روش های جدید درآمدزایی در ورزش دانشگاهی ایران را به صورت مشترك به انجام برساند.
بر طبق این گزارش در جهت استفاده از همه ظرفیت های ملی در اجرای پژوهش های حوزه علوم ورزشی، از اساتید، پژوهشگران و دانش پژوهان دانشگاه های كشور دعوت شده است تا در صورت تمایل، نسبت به تهیه و ارسال پیشنهاده پژوهشی (بر اساس RFP های پیوست) تا تاریخ ۳۰ بهمن سال جاری در سامانه پژوهش پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به آدرس ris.ssrc.ac.ir اقدام نمایند.
پروپوزال های ارسالی در یك فضای رقابتی و با نظارت پژوهشگاه و نماینده فدراسیون مذكور موردبررسی قرارگرفته و بهترین پیشنهاد تحقیقی برای عقد قرارداد انتخاب خواهد شد.
تنها پروپوزال هایی بررسی می شوند كه از راه سامانه فوق بارگذاری شوند.1397/12/04
14:14:51
5.0 / 5
4503
تگهای خبر: رقابت , سیستم , شنا , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بیلیارد