جذب سربازان نخبه پژوهشی در پژوهشگاه علوم ورزشی

جذب سربازان نخبه پژوهشی در پژوهشگاه علوم ورزشی

به گزارش ایت بال رییس پژوهشگاه علوم ورزشی با اشاره به عقد تفاهمنامه همكاری با بنیاد ملی نخبگان اظهار داشت: به منظور پشتیبانی از سربازان نخبه پژوهشگرعلوم ورزشی به دنبال آن هستیم تا با جذب سربازان نخبه، عملكرد موفقی در اجرای طرح های تحقیقاتی و پژوهشی داشته باشیم.علی شریف نژاد در گفت وگو با ایسنا ضمن تبریك هفته پژوهش اظهاركرد: طی مدت ۳ ماهی كه در راس پژوهشگاه علوم ورزشی قرار گرفتم، اولین اقدام برنامه ریزی بر روی كتابچه كاربست یافته های پژوهشی بود كه در هفته پژوهش رونمایی و به صورت كاربردی عملیاتی خواهد شد.
وی اظهار داشت: اجرای تحقیقات سفارش محور با رویكرد مشاركت با دستگاههای اجرایی در دستور كار قرار گرفت و در این راستا در جریان كار مشتركی كه با اداره كل تربیت بدنی وزارت علوم داشتیم، ۳ طرح تحقیقاتی نیازمحور به پژوهشگاه سفارش شده كه برای هر كدام از آنها برگه درخواست پروپوزال تنظیم و به كلیه دانشكده های تربیت بدنی سراسر كشور ارسال شد. ماحصل این رقابت علمی دریافت ۹ پرپوزال علمی بوده كه در مرحله ارزیابی و داوری هستند تا اجرایی شوند.
رییس پژوهشگاه علوم ورزشی از دیگر اقدامات انجام شده در خلال مدت ۳ ماه حضورش در پژوهشگاه جذب سربازان نخبه پژوهشگر عنوان نمود و اضافه كرد: طی تفاهمنامه ای كه با بنیاد ملی نخبگان منعقد شده است، برای پشتیبانی از سربازان نخبه پژوهشگر در حوزه علوم ورزشی و اجرای طرح های پژوهشی، سربازان نخبه پژوهشگر را جذب و در جهت فعالیت در اجرای طرح های پژوهشی در پژوهشگاه دوره خدمت خویش را سپری خواهند كرد.
شریف نژاد در انتها تصریح كرد: ۴ محصول فناوری پژوهشگاه از جمله؛ پرچم ویبره فوتبال، شبیه ساز قایقرانی، كفش هوشمند و پنجه كربنی ویژه ورزشكاران قطع عضو و ربات توانبخشی زانو همچون محصولات فناوری ورزشی پژوهشگاه هستند كه در خلال یكسال ونیم گذشته برنامه ریزی شده بودند، درحال حاضر به مرحله اجرا درآمدند كه در هفته پژوهش رونمایی خواهند شد و آماده سرمایه گذار و تجاری سازی می شوند. همینطور در جهت پشتیبانی از نخبگان جوان و تولید فضای اشتغال برای این افراد از دوازده عنوان استارت آپ ورزشی كه ایده های جدید در حوزه سخت افزاری و نرم افزاری داشتند حمایت شده است كه امیدواریم طی سال آتی نمونه های اولیه این محصولات تولید و رونمایی شوند.1397/10/09
15:10:15
5.0 / 5
4391
تگهای خبر: تیم , رقابت , فعالیت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیلیارد