سرمربی تیم های كشتی آزاد جوانان و نوجوانان انتخاب شدند

سرمربی تیم های كشتی آزاد جوانان و نوجوانان انتخاب شدند

ایت بال: محمد طلایی و امیر توكلیان به عنوان سرمربیان تیم های ملی كشتی آزاد جوانان و نوجوانان انتخاب شدند.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، جلسه شورای فنی تیم های ملی كشتی آزاد، برای تعیین شدن وضعیت كادر فنی تیم های ملی كشتی آزاد جوانان و نوجوانان در محل فدراسیون كشتی برگزار گردید.
بر این اساس اعضاء در این نشست با عنایت به اتمام مدت قرارداد جناب آقای تقی اكبرنژاد و با پیشنهاد حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون كشتی، ضمن قدردانی از زحمات ایشان در مدت حضور به عنوان سرمربی تیم ملی كشتی آزاد جوانان، آقای محمد طلایی را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب كردند.
همین طور با عنایت به حضور آقای غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی كشتی آزاد نوجوانان به عنوان سرمربی تیم بزرگسالان، با پیشنهاد حمید بنی تمیم و موافقت اعضای شورای فنی تیم های ملی آقای امیر توكلیان به عنوان سرمربی این تیم برگزیده شد.
همین طور حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون كشتی در نامه ای از تقی اكبرنژاد در مدت حضور به عنوان سرمربی تیم ملی كشتی آزاد جوانان قدردانی كرد كه متن آن به شرح زیر است: "احتراما، بدینوسیله از جانب خود و جامعه كشتی كشور، از زحمات و تلاش های جنابعالی در مدت حضور به عنوان سرمربی تیم ملی كشتی آزاد جوانان قدردانی می نمایم. امیدوارم همچنان از تجارب و توانمندی های آن برادر عزیز در عرصه های دیگر ورزش ملی كشور بهره مند شویم.
عزت و سربلندی روزافزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم".1397/10/01
23:11:53
5.0 / 5
4435
تگهای خبر: تیم , تیم ملی , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بیلیارد