دونده شیرازی ستاره المپیاد نخبگان كشور شد

دونده شیرازی ستاره المپیاد نخبگان كشور شد

ایت بال: شیراز- بنیامین یوسفی دونده شیرازی با كسب 2 نشان طلا ستاره پیكارهای المپیاد نخبگان دو و میدانی كشور شد.


رئیس هیات دو و میدانی فارس یكشنبه در گفت وگو با ایرنا اضافه كرد: یوسفی در این رقابت ها كه امروز در تهران آخر یافت، در ماده 200 و 400 متر سایر رقیبانش را از پیش رو برداشت و عنوان نخست این 2 ماده را به خود اختصاص داد و بعنوان ستاره این رقابت ها ارائه شد.
سیروس زارع مهذبیه افزود: رقابت های المپیاد نخبگان برای اولین بار می باشد در كشور اجرا می شود؛ این طرح كه باید زودتر اجرا می شد می تواند باعث شكوفایی بیشتر استعدادها در تمام رشته ها در كشور شود.
وی افزود: تیم فارس در مجموع عملكرد خوبی داشت و توانست در میان استان های كشور با كسب سه نشان طلا، یك نقره و یك برنز بر سكوی قهرمانی ایستاد، و تیم های تهران الف و یزد هم دوم و سوم شدند.
رئیس هیات دو و میدانی اظهار داشت: همینطور علاوه بر اینكه بنامین یوسفی از فارس كه 2نشان طلا به دست آورد، محمدرضا رحمانی فر دونده ملی پوش شیرازی كه در رقابت های المپیك جوانان در آرژانتین حضور داشت و چهارم شد، درپرتاب دیسك نشان طلا و در پرتاب وزنه هم مدال نقره را به خود اختصاص داد.
زارع مهذبیه اضافه كرد: همینطور امین دهقانی از فارس در پرش سه گام مدال برنز گرفت، مهدی نیك منش در صدمتر مقام چهارم به دست آورد و بهنام زارع مهذبیه و هاشم باغبان بری هم بعنوان مربیان تیم فارس را همراهی كردند.
7368/ 2027


1397/08/14
12:28:33
5.0 / 5
4401
تگهای خبر: تیم , رقابت , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیلیارد