اولین همایش تجلیل از نخبگان ورزشی سیستان برگزار گردید

اولین همایش تجلیل از نخبگان ورزشی سیستان برگزار گردید

ایت بال: زاهدان - افزون بر 102 ورزشكار، پیشكسوت، هیات های ورزشی، داور، مربی و نایب رئیس هیات های ورزشی برتر در اولین همایش تجلیل از نخبگان ورزش شهرهای شمالی سیستان و بلوچستان مورد تجلیل قرار گرفتند.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا مدیر كل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در اولین همایش تجلیل از نخبگان ورزش سیستان كه در سرسرای آیت الله هاشمی رفسنجانی دانشگاه زابل برگزار شد؛ جایگاه منطقه سیستان را در ورزش كشور تثبت شده عنوان نمود.
ادهم كرد زابلی تصریح كرد: 24 پروژه نیمه تمام تا آخر سال 97 در شهرهای زابل، زهك، هیرمند، هامون و نیمروز به بهره برداری می رسد.
وی اضافه كرد: هم اكنون سرانه ورزشی در منطقه سیستان 30 سانتی متر است كه با افتتاح این تعداد پروژه به 40 سانتی متر افزوده می شود.
مدیركل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: حوزه ورزش منطقه سیستان از نگاه اداره كل ورزش و جوانان بسیار دارای اهمیت است چون كه اگر ورزش منطقه سیستان به رشد برسد به صورت قطع ورزش حوزه بلوچستان هم رشد می كند.
وی تصریح كرد: خانه كبدی و خانه كشتی منطقه سیستان هر كدام به ترتیب تابحال 30 و 50 درصد رشد فیزیكی داشته كه بعد از مدت ها دوباره ساخت آن با تزریق اعتبار شروع شده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل هم اظهار داشت: در اولین همایش تجلیل از ورزشكاران شهرهای زابل، زهك، هیرمند، هامون و نیمروز به ترتیب 21، 23، 22، 19 و 19 ورزشكار، پیشكسوت، مربی، داور، هیات های ورزشی و نایب رئیس هیات های ورزشی مورد تجلیل قرار گرفتند.
مسعود دهمرده اضافه كرد: همینطور در این همایش از ورزشكارانی كه در سال 97 مقام های آسیایی، ملی و استانی كسب كرده بوند تجلیل شد
7317**3213


1397/07/30
12:19:00
5.0 / 5
4339
تگهای خبر: ورزش , ورزشكار , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیلیارد