لرستان قهرمان مسابقه دو و میدانی غرب كشور شد

لرستان قهرمان مسابقه دو و میدانی غرب كشور شد

ایت بال: اصفهان- اولین مسابقه چند جانبه جایزه بزرگ غرب كشور روز جمعه با قهرمانی تیم نوجوانان استان لرستان در ورزشگاه تختی شهرستان گلپایگان به پایان رسید.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، در این رقابت ها تیم های نوجوانان استان های چهار محال و بختیاری و همدان به ترتیب رتبه های دوم و سوم را كسب كردند.
رئیس هیات دو میدانی استان مركزی و كارشناس خبره مسابقات از سوی فدراسیون دو میدانی در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد:
این مسابقه در هفت ماده 100 متر، 800 متر، 1500 متر، پنج هزار متر، پرتاب نیزه، پرتاب دیسك، پرش طول در سطح بالایی برگزار گردید.
مجید فروتن نیا اضافه كرد: تیم های منتخب با دریافت كاپ قهرمانی و نفرات اول تا سوم هر رشته با لوح سپاس مورد تجلیل قرار گرفتند.
به گفته وی این مسابقه با همت اداره كل ورزش و جوانان اصفهان، هیات دو و میدانی استان اصفهان، هیات دو و میدانی و اداره ورزش و جوانان گلپایگان با حضور تیم هایی از استان های چهارمحال و بختیاری، همدان، لرستان، مركزی، اصفهان و تیم دیار خودرو و شهرداری گلپایگان با شركت 136 ورزشكار در ردهای سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار گردید.
به گفته وی بر مبنای ضوابط جدید تیم های برتر رده های دیگر این مسابقه اعلام نمی گردد.
رسول یزدی زاده رئیس هیات دو و میدانی استان اصفهان با قدردانی از برگزار كنندگان این مسابقه اظهار داشت: برگزاری چنین مسابقاتی بعنوان یك الگو سبب تقویت و توسعه بیشتر این ورزش در شهرستان ها می گردد.
وی تصریح كرد: شهرستان گلپایگان واقع در شمال غرب استان با وجود ظرفیت بالای ورزشی، دارا بودن پیست مناسب، قرار گرفتن در راه چند استان همجوار، همكاری مسئولان و حامیان مالی شركت دیار خورو شهرستان توانست بخوبی میزبانی این مسابقات را به عهده گیرد.
شهرستان گلپایگان با سه شهر گلپایگان، گوگد و گلشهر و 52 روستا و آبادی با افزون بر 90 هزار نفر جمعیت در 180 كیلومتری شمال غرب اصفهان قرار دارد.
6026//7138


1397/07/29
13:32:50
5.0 / 5
4441
تگهای خبر: تیم , رقابت , شنا , قهرمانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیلیارد