بازی های پارا آسیایی 2018؛

نجیمی: در 2 رشته دیگر هم شانس مدال دارم

نجیمی: در 2 رشته دیگر هم شانس مدال دارم

ایت بال: جاكارتا- «وحیدعلی نجیمی» دارنده مدال طلای رقابت های دو و میدانی سرعت كم بینا و نابینایان بازی های آسیایی در دو 200 متر اطمینان داد در 2 رشته دیگر هم شانس كسب مدال داشته و افتخارآفرینی خواهد نمود.


به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا؛ وحیدعلی نجیمی دونده دو 200 متر سرعت كم بینا و نابینایان بعد از كسب مدال طلا در دو 200 متر، اضافه كرد: كسب مدال طلا در این بازی ها كاردشواری است اما اطمینان می دهم در 2 ماده دیگر كه نماینده دو و میدانی ایران هستم هم طلا خواهم گرفت.
وی اضافه كرد: این نخستین رشته ای بود كه در آن شركت می كردم و باید بگویم رقابت سخت و دشواری با دیگر قهرمانان این ماده كه فاصله كمی با یكدیگر دارند، داشتم.
وی با اشاره به اینكه به منظور كسب مدال طلا تمام تلاش خویش را به كار گرفته است، افزود: در نظر داشتم با شكستن ركورد مدال طلا را كسب كنم كه متاسفانه این گونه نشد. البته ركورد خوبی را از خود به جا گذاشتم.
نجیمی درباره ارزیابی اش از سطح فنی بازی های پارا آسیایی هم تصریح كرد: سطح فنی مسابقات دو و میدانی كه در آن شركت دارم بالاست. یكی از رقبای من در این ماده عنوان چهارم المپیك را در اختیار دارد و این كار را برای تمامی ورزشكاران شركت كننده در این ماده سخت كرده بود.
وحیدعلی نجیمی در رقابت های دو و میدانی 200 متر موفق به كسب مدال طلا بازی های پارا آسیایی 2018 آسیا شد.
ورزشی **9144 **2052**9129


1397/07/16
21:56:29
5.0 / 5
4422
تگهای خبر: بازی , رقابت , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
بیلیارد