21 درصد مردم كشور به ورزش همگانی می پردازند

21 درصد مردم كشور به ورزش همگانی می پردازند

ایت بال: قزوین - رییس فدراسیون ورزش های همگانی اظهار داشت: برپایه آمارهای جمع آوری شده، 21 درصد مردم كشورمان به ورزش همگانی می پردازند.


غلی مجد آرا شامگاه سه شنبه در جریان سفر خود به قزوین كه به منظور بررسی وضعیت ورزش همگانی این استان انجام شد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: نرمش و ورزش صبحگاهی و همایش های پیاده روی و كوهروی همچون جلوه های پررنگ ورزش های همگانی در كشور به شمار می روند.
وی تصریح كرد: بزودی آمارگیری جدید خویش را در ارتباط با درصد پرداختن به ورزش های همگانی انجام خواهیم داد و با عنایت به بازخورد برنامه های اجرا شده و مشاركت بالای مردم در آنها بدون شك با رشد جمعیت ورزشكاران مواجه خواهیم بود.
مجدآرا اظهار داشت: ورزش های همگانی نیازمند هزینه و مكان خاصی نیست و در هر جا و زمان می توان آنرا دنبال كرد.
وی در ادامه تقویت ورزش های همگانی را از اولویت های مهم وزارت ورزش و جوانان دانست و تصریح كرد: بخشی از درآمدهای كسب شده از محل مالیات بر ارزش افزوده برای تقویت ورزش های همگانی در كشور صرف می گردد.
رییس فدراسیون ورزش های همگانی، استقرار تجهیزات و مربی در بوستان ها توسط شهرداری ها، تبلیغات صداوسیما و برنامه ریزی دستگاه های اجرایی برای پرداختن نیروها به نرمش صبحگاهی در ساعتی از روز را در تقویت این ورزش ها در سطح جامعه موثر دانست.
9905*3013


1397/06/23
16:00:57
5.0 / 5
4739
تگهای خبر: ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیلیارد