صالحی امیری: امروز به زبان ورزش با دنیا گفت وگو می نماییم

صالحی امیری: امروز به زبان ورزش با دنیا گفت وگو می نماییم

ایت بال: تهران- «سید رضا صالحی امیری» رییس كمیته ملی المپیك، روز سه شنبه در آیین بدرقه كاروان ایران به جاكارتا اظهار داشت: امروز با زبان ورزش با دنیا سخن خواهیم گفت و معتقدیم مناقشه هیچ سودی ندارد


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، صالحی امیری اظهار داشت: امروز ورزش در یك ثبات و آرامش سپری می كند كه سعی كردیم با یك انسجام و همگرایی وحدت را در این عرصه فراهم نماییم.
رئیس كمیته ملی المپیك اضافه كرد: همه ورزشكاران ایران چه مدال بیاورند و چه نیاورند، عزیز هستند و سرمایه های اجتماعی ما محسوب می شوند. فقط برای مدال آنها را نمی خواهیم، چونكه آنها سرمایه های حقیقی ورزش ما هستند.
صالحی امیری اضافه كرد: جامعه ورزشی ما به ثبات نیاز دارد و ما و وزارت ورزش، ثبات را به ورزش آوردیم. كمیته ملی المپیك همیشه در كنار وزارت ورزش است و امروز باور داریم در فضای باثباتی هستیم.
رئیس كمیته ملی المپیك افزود: شعار «یك ایران یك صدا» را انتخاب كردیم كه این شعار واقعیت یك ملت است، صدای واحد وحدت آفرین است و می تواند سبب موفقیت شود. صدای واحد رساتر از صداهای مختلف است. امیدواریم در این مسیر موفق باشیم و دل ملت را شاد نماییم.
صالحی امیری خطاب به ورزشكاران اظهار داشت: شما ورزشكاران را برای بازی های آسیایی نمی خواهیم. شما در این شرایط سخت اقتصادی، كام ملت را شیرین می كنید.
در این مراسم از ۱۱ورزشكار تجلیل شد. كیمیا علیزاده تكواندو، حمیده عباسعلی و شهربانو منصوریان ووشو، الهه احمدی تیراندازی، مجتبی عابدینی شمشیربازی، سعید معروف والیبال، اسماعیل عبادی و سعید عبد ولی كشتی، روزبه ارمغان بسكتبال، جلال كیانی هندبال و مهدی امینی بازیكن تیم فوتبال امید ورزشكارانی بودند كه مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.
ورزشی**9250**1528**1368


1397/05/10
14:31:37
5.0 / 5
4394
تگهای خبر: بازی , تیم , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
بیلیارد