استاندارالبرز: حفظ وحدت در جامعه نیازمند توسعه ورزش است

استاندارالبرز: حفظ وحدت در جامعه نیازمند توسعه ورزش است

ایت بال: كرج-استاندار البرز اظهار داشت كه امروز برای حفظ وحدت، همدلی و برای رفع مشكلات مختلف در جامعه نیازمند این هستیم كه هر چه بیشتر ورزش را توسعه دهیم.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، محمد علی نجفی روز جمعه در همایش پیاده روی خانوادگی استان البرز در كرج با اشاره به اینكه امروز ورزش بعنوان یك ابزار چندگانه مورد استفاده قرار می گیرد، تصریح كرد: در دنیا از ورزش تنها بعنوان اینكه اوقات فراغت پر شوداستفاده نمی گردد و ورزش ابزار خاص اجتماعی و سیاسی نیست.
وی افزود: امروز ورزش در بعد سلامت پویایی خاصی در جامعه بوجود می آورد و ورزش را برای تمام ابعاد مختلف در جامعه نیاز داریم.
نجفی اظهار داشت: در عرصه های ملی و بین المللی هم كه جوانان و ورزشكاران ما توانسته اند افتخار آفرینی كنند می توان بعنوان یك اقتدار ملی به آن نگریست.
وی افزود: نیاز است تا همه دست به دست هم داده تا بتوان ورزش را هر چه بیشتر در جامعه با هدف سلامتی، پویایی، نشاط و حفظ وحدت و همدلی گسترش داد.
استاندار اابرز اظهار داشت: یكی از برنامه ها در جهت توسعه ورزش در میان اقشار مختلف مردم، نهادینه كردن هر چه بیشتر ورزش های همگانی كه پایه ورزش های پهلوانی و قهرمانی است كه باید همه به این منظور یاری رسانند.
مدیر كل ورزش و جوانان البرز هم اظهار داشت: یكی از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید كه همواره به آن توجه ویژه ای داشته افزایش سلامت در میان خانواده ها است.
امیر غفرانی اضافه كرد: اشاعه ورزش و سلامت محوری از برنامه های دولت تدبیر و امید است به همین منظور یكی از برنامه های اداره كل ورزش و جوانان البرز اجرای ورزش در بعد همگانی در پارك های استان است.
وی با اشاره به قهرمان آفرینی ورزشكاران البرز تصریح كرد: در بعد ورزش قهرمانی، ورزشكاران این استان در سال 96 موفق به كسب 1 هزار و 820 مدال جهانی، آسیایی و ملی در رشته های مختلف شده اند.
غفرانی اظهار داشت: همینطور این استان در سال قبل میزبان 199 مسابقه كشوری، آسیایی و بین المللی بوده كه نشان از ظرفیت های بالای این استان دارد.
7414/1535


1397/04/22
23:37:38
5.0 / 5
4136
تگهای خبر: قهرمانی , مدل , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بیلیارد