صالحی امیری:

قایقرانی امیدوار به كسب مدال در بازی های آسیایی

قایقرانی امیدوار به كسب مدال در بازی های آسیایی

ایت بال: تهران- «سید رضا صالحی امیری» رئیس كمیته ملی المپیك، روز دوشنبه در بازدید از اردوی قایقرانی در دریاچه آزادی این رشته را از امیدهای كسب مدال در بازی های آسیایی دانست.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، رئیس كمیته ملی المپیك در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی اظهار داشت: یكی از امیدهای ما در بازی های آسیایی قایقرانی است و انگیزه خوبی در مدیران، بازیكنان و مربیان وجود دارد و بچه ها با نشاط در اردو هستند.
صالحی امیری تصریح كرد: محیط قایقرانی مفرح و با نشاط است و جوانان زیادی در حال آماده سازی هستند و مردم خبرهای خوشی از موفقیت این جوانان در بازی های آسیایی خواهند شنید. باید از كسانی كه در این مجموعه زحمت می كشند، قدردانی كرد.
وی تصریح كرد: فكر می كنم كه یكی از امیدهای ما در جاكارتا همین قایقرانی است و انگیزه خوبی در مدیران، بازیكنان و مربیان وجود دارد و بچه ها با نشاط در اردو هستند. سجادی هم این رشته را یكی از امیدهای مدال می داند. در ستاد عالی درمورد این رشته بازنگری نهایی و تصویب گردید كه با تمام قوا در هر سه رشته این ورزش حاضر شویم.
رییس كمیته ملی المپیك اضافه كرد: در مجموع 280 ورزشكار مرد و 105 ورزشكار بانو برای حضور در این بازی ها نهایی شد.
وی خاطرنشان كرد: تلاش می نماییم در حد مقدور از قهرمانان تجلیل نماییم و از آنها حمایت شود. معرفت زایی و فتوت برای ما اهمیت دارد.
صالحی امیری اظهار داشت: ظرفیت زنان در این بازی ها دو برابر شده و زنان به سرعت در حال پیشی گرفتن از مردان هستند. به جامعه زنان به خاطر رسیدن به جایگاه واقعی خود تبریك می گویم.
ورزشی ** 1528 ** 2052**1368


1397/03/23
17:18:05
5.0 / 5
4359
تگهای خبر: بازی , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
بیلیارد