تیم ملی كبدی برای سكوی قهرمانی آسیا تلاش می كند

تیم ملی كبدی برای سكوی قهرمانی آسیا تلاش می كند

ایت بال: ساری - سرمربی تیم ملی كبدی ایران رسیدن به سكوی قهرمانی بازی های آسیایی را جدی ترین اولویت بازیكنان و كادر فنی این تیم برشمرد و اظهار داشت كه این اولویت با پشتیبانی فدراسیون امسال هدفگذاری شده است.


غلامرضا مازندرانی روز چهارشنبه در حاشیه اردوی تیم ملی كبدی در رامسر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: تیم ملی در دوره گذشته مسابقات آسیایی تنها با شكست برابر تیم هند از رسیدن به سكوی قهرمانی باز ماند ولی در این دوره با بازیكنانی كه اكنون در اختیار داریم، كسب مدال قهرمانی دور از انتظار نیست.
وی ادامه داد: همینطور تیم ملی در مقایسه با دوره گذشته علاوه بر دعوت بازیكنان جدید به تیم، خروجی زیادی داشته و با نفراتی كه اكنون در اردوها حضور می یابند، بسیار امیدوار هستیم تا هدفی را كه دنبال می نماییم، محقق شود.
سرمربی تیم ملی كبدی به حضور 22 بازیكن منتخب در ششمین مرحله اردوی این تیم در رامسر با هدف حضوری قوی تر در مسابقات آسیایی اندونزی اشاره نمود و اظهار داشت: با عنایت به شرایط مناسب و امكانات خوب، برگزاری اردوی ششم در رامسر برنامه ریزی شد.
مازندرانی، هدف از برگزاری این تعداد اردو را آماده سازی جسمانی بازیكنان با عنایت به شرایط مسابقات دانست و اضافه كرد: برنامه بازی های دوستانه در تهران و برون مرزی را هم به فدراسیون كبدی عرضه كردم و هماهنگی های لازم برای عملی شدن آنها بعنوان درخواست كادر فنی در حال انجام می باشد و امیدواریم كه این برنامه ها تا پیش ازاعزام قطعی شود.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، ششمین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی كبدی مردان ایران از روز 17 اردیبهشت ماه دررامسرآغاز شده وتا روز 29 ماه جاری ادامه خواهد داشت.
اردوی مرحله چهارم این تیم نیمه نخست فروردین ماه در آمل برگزار شده بود.
تیم ملی كبدی ایران خویش را جهت شركت در بازیهای آسیایی جاكارتا اندونزی آماده می كند.
7327/1654


1397/02/20
20:49:55
5.0 / 5
4517
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیلیارد