یازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی برگزار می گردد

یازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی برگزار می گردد

ایت بال: یازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی با حضور 13 میهمان خارجی اردیبهشت ماه در دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار می گردد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، یازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی با شعار ورزش، جامعه پویا، توسعه پایدار و با هدف گردهم آوردن اعضای علمی و اجرایی خانواده ورزش، جهت هم اندیشی، تبادل آخرین دستاوردهای بنیادی، توسعه ای و كاربردی و حركت در جهت تأمین نیازهای جامعه با حضور دانشمندان و پژوهشگران برجسته داخلی و 13 نفر از دانشمندان خارجی در تاریخ 22 و 23 اردیبهشت ماه توسط پژوهشگاه علوم ورزشی در دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار می شود.

در این همایش 725 عنوان مقاله توسط دبیرخانه یازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی دریافت شده كه 510 مقاله به صورت سخنرانی و پوستر پذیرفته شدند.

رفتار حركتی، روان شناسی ورزشی، فیزیولوژی و تغذیه ورزشی، تربیت بدنی و ورزش دانش آموزی، بیومكانیك، مهندسی و فناوری ورزشی، صدمه شناسی ورزشی و حركات اصلاحی، مدیریت، ارتباطات، اقتصاد و گردشگری ورزشی و جامعه شناسی، حقوق، تاریخ و فلسفه ورزشی همچون مقالات دریافت شده برای یازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی است.

یازدهمین همایش بین المللی علوم با مشاركت علمی و اجرایی وزارت ورزش و جوانان، معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، آكادمی ملی المپیك، دانشگاه تربیت مدرس، فدراسیون ورزش های همگانی، فدراسیون اسكواش و انجمن حقوق ورزشی ایران و انجمن علمی صدمه شناسی و حركات اصلاحی و... برگزار می گردد.
1397/02/15
11:25:48
5.0 / 5
4754
تگهای خبر: شنا , ورزش , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بیلیارد