چشم انداز دو ومیدانی گلستان كسب مدال در المپیك است

چشم انداز دو ومیدانی گلستان كسب مدال در المپیك است

ایت بال: گرگان – رییس هیات دو ومیدانی گلستان اظهار داشت: چشم انداز این رشته ورزشی در استان كشف استعدادهای برتر برای كسب مدال و افتخار در المپیك دوره های آینده و مسابقات معتبر است.


سید وحیدرضا میرا روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار نمود: یكی از طریق های رسیدن به این هدف و چشم انداز، تلاش مستمر برای استعدادیابی و كشف ستاره های جدید است.
وی به برگزاری سومین المپیاد ورزش گلستان هم اشاره نمود و اظهار داشت: در دوره های گذشته این رقابت ها، چندین ورزشكار دارای استعداد در استان شناسایی شدند كه با حمایت و نظارت دقیق و علمی بر روند آماده سازی و تمرینات آنها كسب افتخارات توسط آنان را انتظار داریم.
رییس هیات دومیدانی گلستان افزود: مسابقات دو و میدانی این المپیاد در بخش پسران در دو رده نونهالان و نوجوانان برگزار گردید و 300 ورزشكار شركت كننده در ماده های گوناگون با هم رقابت كردند.
میرا ادامه داد: در رده سنی نونهالان كه در 11 ماده برگزار شد، ورزشكاران بندرتركمن با 3 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز بر سكوی قهرمانی ایستادند؛ گنبدی ها با 3 طلا، 2 نقره و 3 برنز دوم شدند و ورزشكاران آق قلا با 2 طلا، 1نقره و یك برنز به مقام سوم رسیدند.
وی اظهار داشت: در رده سنی نوجوانان كه در 13 ماده برگزار گردید هم دوندگان بندرتركمن با 6 مدال طلا، 3 نقره و 5 برنز با اقتدار قهرمان شدند؛ گرگان با 3 طلا بر سكوی نایب قهرمانی ایستاد و ورزشكاران كردكوی با 2 طلا سوم شدند.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا رقابت های بخش دختران این المپیاد هفته گذشته در گرگان برگزار گردید كه گنبدكاووس در هر دو بخش نونهالان و نوجوانان به مقام قهرمانی رسید.
3091/1860


1397/02/13
18:49:27
5.0 / 5
4927
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیلیارد