62 اسب در هفته پنجم كورس بهاره گنبد كاووس رقابت كردند

62 اسب در هفته پنجم كورس بهاره گنبد كاووس رقابت كردند

ایت بال: گنبدكاووس - هفته پنجم مسابقه اسب دوانی كورس بهاره گنبدكاووس با رقابت 62 راس در هفت دور گوناگون عصر امروز جمعه در مجموعه سواركاری این شهرستان برگزار گردید.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، رقابت های این هفته در هوای دلپذیر بهاری به مسافت های 1000 و 1200 متر برگزار و در كورس نخست اسب های تركمن سه تا 4 ساله 0 تا 24 تا 30 امتیاز باهم رقابت كردند كه اسب دل آرا3 به مقام نخست رسید و اسب های مردانه رحمتی و خان بولگ رتبه های دوم و سوم را كسب كردند.
دور دوم به رقابت اسب های تروبرد سه تا هفت ساله 16 تا 22 امتیاز اختصاص داشت كه در انتها ای پی ایندی به مقام نخست این دور رسید و اسب های ریگان و رد شدو به ترتیب دوم و سوم شدند.
در دور سوم اسب های تروبرد 4 و 7 سال هندیكاپ به میدان آمدند كه اسب كاررا توانست اسب های دیگر را پشت سر بگذارد و مقام نخست را به خود اختصاص دهد و اسب های ایلوسیو و پانامرا هم به ترتیب عنوان های دوم و سوم را از آن خود كردند.
این گزارش حاكیست؛ رقابت اسب های دوخون با 4 تا 5 سال سن، هندیكاپ در دور چهارم از هفته پنجم كورس بهاره گنبدكاووس برگزار گردید كه در انتها این كورس اسب پیر بابا مقام نخست را بدست آورد و اسب های عالم ناب و ویمتو دوم و سوم شدند.
همچنین اسب مستردن قهرمان كورس پنجم این رقابت ها در بین اسب های تروبرد 3 تا 4 ساله با 8 تا 14 امتیاز شد و به دنبال او اسب های هج پرنس و رسپكتیبل به ترتیب دوم و سوم شدند.
ششمین دور از هفته پنجم مسابقه اسب دوانی كورس بهاره گنبدكاووس هم بین اسب های دوخون سه تا شش ساله دارای 24 تا 34 امتیاز برگزار گردید كه در آن اسب لندی مقام نخست را از آن خود كرد و اسب های سامرسا و بای بای گلد به ترتیب دوم و سوم شدند.
در آخرین دور هم اسب های نژاد دوخون سه تا پنج سال دارای 12 تا 14 امتیاز باهم به رقابت پرداختند كه در نهایت اسب گیورگی مقام قهرمانی را از آن خود كرد و بعد از آن به ترتیب اسب های بادیگارد و فریدا از خط آخر گذشتند.
در آخر رقابت های این هفته یك میلیارد و 79 میلیون و 750 هزار ریال جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت.
9433/2729


1397/02/01
12:46:43
5.0 / 5
4648
تگهای خبر: رقابت , مسابقه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیلیارد