المپیك ویژه معلولان ایران در گلستان برگزار می گردد

المپیك ویژه معلولان ایران در گلستان برگزار می گردد

ایت بال: گرگان – مدیركل بهزیستی گلستان اظهار داشت: بیست و چهارمین دوره رقابت های المپیك ویژه ایران با حضور 550 نفر از معلولان به میزبانی این استان در رشته های دو ومیدانی، فوتبال و بوچیا برگزار می گردد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا ابراهیم غفاری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار نمود: این رقابت ها 19 اردیبهشت ماه با حضور معلولان كم توان ذهنی و ورزشكاران عضو المپیك ویژه ایران از استانهای مختلف و به مدت سه روز در گرگان برگزار می شود.
وی بیان كرد: یكی از اهداف برگزاری این رقابت ها، تولید انگیزه و تقویت روحیه امید به زندگی در بین معلولان كم توان ذهنی است.
به قول وی؛ المپیك ویژه بزرگترین سازمان ورزشی برای افراد كم توان ذهنی است كه با بیش از چهار و نیم میلیون ورزشكار در 170 كشور توسط بیش از یك میلیون داوطلب و حامی اداره می گردد.
غفاری ادامه داد: المپیك ویژه با هدف تولید دنیایی سرشار از ارتباطات و بدون هیچ گونه تبعیض، تلاش می كند تا هر فرد بدون در نظر گرفتن میزان توانمندی، ضمن لذت بردن از ورزش و تحول وتقویت روحیه خود، از جانب دیگران پذیرفته شده و مورد استقبال قرار گیرد.
به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا المپیك ویژه یك جنبش جهانی مردم نهاد است كه تلاش دارد تا جهان را مكانی بهتر، سالمتر و سرشار از لذت كند.بطوریكه یك فرد می تواند همزمان یك ورزشكار، یك داوطلب و یك عضو خانواده باشد.
المپیك ویژه توسط یك تیم راهبردی متشكل از افراد با تجربه در زمینه اداره شركت های بزرگ و غیر انتفاعی هدایت می گردد.
3091/1648


1397/01/23
18:18:29
5.0 / 5
4403
تگهای خبر: رقابت , فوتبال , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بیلیارد