مسابقات جام جهانی كشتی فرنگی در تاریخ دیگری برگزار می گردد

مسابقات جام جهانی كشتی فرنگی در تاریخ دیگری برگزار می گردد

ایت بال: اهواز - مدیركل ورزش و جوانان خوزستان اظهار داشت: مسابقات جام جهانی كشتی فرنگی تا آنجا كه اطلاع دارم در تاریخ دیگری برگزار می گردد و ما هرگونه آمادگی برای برگزاری این رویداد مهم را داریم.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا افشین حیدری روز یكشنبه در مجمع انتخاب رییس هیات تیراندازی با كمان خوزستان كه در اهواز برگزار گردید با اظهار ناراحتی از برگزار نشدن مسابقات جام جهانی كشتی 2018 به میزبانی اهواز اظهار داشت: تمام مقدمات لازم برای برگزاری این رویداد مهم را تدارك دیده بودیم.
وی اضافه كرد: محل اسكان عوامل اجرایی این مسابقات كه قرار بود در ایام 23 و 24 فروردین سال آینده، برگزار گردد هم مشخص شده بود.
مدیركل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد: برای این كه بتوانیم به بهترین شكل میزبان مسابقات جام جهانی كشتی باشیم، 30 دستگاه كولر خریداری كردیم تا در سالن مسابقات نصب شود.
وی در ادامه به عملكرد رشته تیر و كمان در سال 96 در خوزستان اشاره نمود و اظهار داشت: به لحاظ سخت افزاری در چندین شهرستان خوزستان، سایت های تیراندازی خوبی داریم و بنا داریم كه در سایر شهرستان ها یك مكان استاندارد برای علاقه مندان به این رشته راه اندازی نماییم.
وی اضافه كرد: در خوزستان استعدادهای ورزشی بسیاری وجود دارد كه در صورت وجود امكانات می توان شاهد افتخارآفرینی آنها در میدان های بین المللی باشیم.
حیدری در ادامه به قهرمانی تیم پتروشیمی بندرامام در باشگاه های بسكتبال غرب آسیا اشاره نمود و اظهار داشت: در سال 97، بودجه خویش را بر مبنای عملكرد هیات های ورزشی تقسیم بندی خواهیم كرد و هیات هایی كه فعالیت بیشتری داشته باشند در ارزیابی عملكرد بودجه بهتری دریافت می كنند.
وی با اشاره به اینكه قطار توسعه ورزش خوزستان با سرعت خوبی در حال حركت است اما كیفیت كار به اقدامات روسای هیات های ورزشی بستگی دارد اضافه كرد: در سال 97، چهار آكادمی فوتبال در نقاط مختلف خوزستان راه اندازی می گردد و امیدواریم پروژه های نیمه تمام ورزشی این استان در سه سال آینده به بهره برداری برسند.
مدیركل ورزش و جوانان خوزستان به احداث 10 استخر در سه ماه نخست سال 97 اشاره نمود و اظهار داشت: همینطور بیش از 10 جاده سلامت با هماهنگی استانداری و فرمانداری شهرستان ها در نیمه نخست سال آینده افتتاح می گردد.
وی با اشاره به افزایش میزبانی اردوهای تیم ملی در سال 96 در خوزستان اظهاركرد: در بخش میزبانی اردوی تیم های ملی مختلف 400 درصد رشد داشتیم همینطور در گرفتن میزبانی مسابقات بین المللی و كشوری با برگزاری 70 رویداد مهم در استان، 100درصد شاهد رشد بودیم.
رضا رضایی رییس جدید هیات تیراندازی با كمان خوزستان هم به تعامل بیشتر با صاحب نظران این رشته اشاره نمود و اظهار داشت: راه اندازی و تجهیز دفاتر هیات های شهرستانی، استفاده از تجربیات پیشكسوتان، پیگیری مشكلات شهرستان ها و رفع آنها، احداث سالن های ویژه تیر و كمان، تعامل با آموزش و پرورش، رایزنی با باشگاه های معتبر استان، برگزاری منظم مسابقات لیگ بانوان و آقایان و توسعه رشته تیراندازی با كمان سنتی از مهمترین اهداف هیات در طول چهارسال آینده خواهد بود.
وی نبود یك سالن اختصاصی در خوزستان را از عمده مشكلات این رشته دانست و اضافه كرد: برای توسعه رشته تیر و كمان در خوزستان نیاز به منابع مالی و اعتباری مناسب داریم بنابراین دنبال آن هستیم كه با استفاده از جذب حامی مالی منابع ویژه ای به این رشته تزریق نماییم.
گفتنی است رضا رضایی روز یكشنبه در انتخاب مجمع به مدت چهار سال بعنوان رییس هیات تیراندازی با كمان خوزستان انتخاب گردید.
مسابقات جام جهانی كشتی فرنگی كه قرار بود فروردین سال آینده در اهواز برگزار گردد با وجود تدارك مقدمات آن، از جانب فدراسیون جهانی كشتی منتفی شد.
9879/ 6037


1397/01/07
13:49:35
5.0 / 5
4657
تگهای خبر: باشگاه , تیم , سالن , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بیلیارد