رئیس سازمان خصوصی سازی كشور خبر داد

اعلام جزئیات واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال طی هفته آینده

اعلام جزئیات واگذاری باشگاه های پرسپولیس و استقلال طی هفته آینده

به گزارش ایت بال، زنجان معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رئیس سازمان خصوصی سازی کشور اظهار داشت: باشگاه استقلال و پرسپولیس به روش مناسب و درست واگذار خواهد شد.حسین قربانزاده بامداد امروز (۴ خردادماه) در جریان بازدید از یک پروژه نیمه تمام ورزشی زنجان جهت انجام مولدسازی در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه جزئیات واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هفته آینده اعلام می شود، اظهار نمود: واگذاری این دو باشگاه پرطرفدار کشور قطعی بوده که البته این کار در گرو وجود مشتری برای این باشگاه ها است.

وی با اشاره به اینکه در ارتباط با بهره وری دارایی های استان به درستی فکر نشده است، اضافه کرد: همچون این موارد، پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری است که سالیان سال به حا خود رها شده است؛ در حالیکه با دارایی های ثابت و غیرمولد داخل شهر زنجان می شد زودتر این ورزشگاه را تکمیل کرد.

این مسئول با اشاره به اینکه در زمان حاضر ۱۲۵۰ دارایی مازاد در سطح کشور تصویب شده است که در راه مولدسازی قرار دارد، در ارتباط با ورزشگاه ۱۵ هزار نفری زنجان، اذعان کرد: ورزشگاهی که در چند دوره ساخت مجدد و تجهیز شود نشان داده است تدبیر درستی در مورد تأمین منابع آن انجام نگرفته است.

رئیس سازمان خصوصی سازی کشور ابزار کرد: مولدسازی گام هایی دارد و باید با یک تدبیر دقیق صورت گیرد تا همه از مزایای آن بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: مطابق برنامه ریزی ها، سال جاری سال تحول پروژه های رها شده با سطح قابل قبولی از پیشرفت فیزیکی است؛ چون که برای مولدسازی به سراغ دارایی های غیرمولد می رویم چون مردم حق دارند از مزایای مولدسازی ها بهره مند شوند.

منبع:

1402/03/04
13:07:20
5.0 / 5
438
تگهای خبر: باشگاه , ورزش , ورزشگاه , ورزشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
بیلیارد