گذشت سه هفته از انتخابات اسكواش

رئیس فدراسیونی که وزیر ابلاغش را نمی زند!

رئیس فدراسیونی که وزیر ابلاغش را نمی زند!

ایت بال: امیر عزیزی پور در حالی 12 دی با رای اکثریت آرا به مدت 4 سال به عنوان رئیس فدراسیون اسکواش برگزیده شد که با گذشت20 روز از زمان برگزاری انتخابات، هنوز خبری از ابلاغ حکم او از طرف وزیر ورزش و جوانان نیست.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکواش در حالی ۱۲ دی به ریاست محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در محل آکادمی ملی المپیک انجام شد که از بین پیروز هاشمی ارس، امیر عزیزی پور و محمد آران سه کاندیدای حاضر در مجمع برای احراز پست ریاست فدراسیون، امیر عزیزی پور با کسب ۳۴ رای از مجموع ۵۰ رای ماخوذه به مدت ۴ سال رئیس فدراسیون اسکواش برگزیده شد.
اما با توجه به این که حدود سه هفته از زمان برگزاری انتخابات سپری می شود، اما هنوز خبری از ابلاغ حکم ریاست عزیزی پور از طرف حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان نیست و این مساله سبب بلاتکلیفی اهالی اسکواش و خصوصاً مربیان تیم های ملی برای برگزاری اردوها و اجرای برنامه های پیش بینی شده از طرف آنها شده است.
اما انتخابات اسکواش بدون حاشیه نبود و یک دفعه کنسل شد. نخستین انتخابات در تاریخ ۱۴ آذر انجام شد که قبل از برگزاری انتخابات امیر عزیزی پور که جهت شرکت در انتخابات تایید صلاحیت شده بود، از جانب دبیر مجمع اعلام گردید که تا الان تایید صلاحیت وی از طرف وزارت ورزش اعلام نشده است. عزیزی پور نیز با انتقاد به این مساله مجمع را ترک کرد و بعد از او ۲۱ نفر از اعضای مجمع که اکثرا روسای هیات ها بودند به همراه او مجمع را ترک کردند تا انتخابات از رسمیت بیفتد.
شاید دلیل ابلاغ نشدن حکم عزیزی پور از طرف وزیر نیز به این حواشی ربط داشته باشد. این در حالیست که برای مثال در زمان انتخابات فدراسیون تیراندازی، 30 بهمن سردار مرتضی قربانی به عنوان رییس برگزیده شد و دو روز بعد سجادی حکم ابلاغ او را زد.
قبل از این نیز محمدرضا کاشانی کاپیتان تیم ملی اسکواش در مصاحبه ای با انتقاد نسبت به بلاتکلیفی فدراسیون با وجود برگزاری انتخابات، اظهار داشته بود: درست است ورزشکاران بصورت غیرمتمرکز تمرینات خودرا پیگیری می کنند، اما برای اینکه در رقابت های آینده به نتایج خوبی دست پیدا نماییم باید هر چه سریعتر اردوهای تیم ملی تشکیل گردد تا ورزشکاران از بلاتکلیفی بیرون بروند.
همین طور مجید روحانی سرمربی تیم ملی اسکواش نیز می گوید؛ قبل از این منتظر برگزاری مجمع و تعیین تکلیف ریاست فدراسیون اسکواش بودیم تا زودتر برنامه های پیش بینی شده را عملیاتی نماییم، هم اکنون نیز که ریاست فدراسیون مشخص شده است باز هم در اجرای برنامه های خود در بلاتکلیفی بسر می بریم و امکان تشکیل اردو آماده سازی را نداریم، امیدوار هستم زودتر وضعیت ریاست فدراسیون اسکواش مشخص شود تا برای کسب مجوز حضور در بازی های آسیایی هانگژو چین با مشکل خاصی مواجه نشویم.1401/11/02
12:51:00
5.0 / 5
501
تگهای خبر: بازی , تیم , تیم ملی , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیلیارد