آخرین وضعیت ۳ فدراسیون تازه تاسیس

آخرین وضعیت ۳ فدراسیون تازه تاسیس

ایت بال: آخرین وضعیت 3 فدراسیون ورزشی تازه تاسیس، تشریح شد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، ۳ فدراسیون ورزش های بادبانی، فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی و فدراسیون آمادگی جسمانی بتازگی تشکیل شده و باید مقدمات برگزاری مجمع آنها فراهم گردد.
در ادامه آخرین وضعیت این ۳ فدراسیون تشریح شده است:

ردیف فدراسیون سرپرست تاریخ انتصاب توضیحات ۱ فدراسیون ورزش های بادبانی خسرو ابراهیمی ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ فدراسیون تازه تاسیس بوده و درحال پیگیری بمنظور گرفتن شناسه، کد اقتصادی و تشکیل هیات رییسه و هیات های استانی است.
همین طور جلسات توجیهی و هماهنگی با سرپرست و دبیر فدراسیون نیز بصورت مستمر توسط اداره امور مجامع برگزار شده و ادامه دارد.
۲ فدراسیون ورزش های دریایی و ساحلی رضا شجیع ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ فدراسیون تازه تاسیس بوده و درحال پیگیری بمنظور گرفتن شناسه، کد اقتصادی و تشکیل هیات رییسه و هیات های استانی است.
همین طور جلسات توجیهی و هماهنگی با سرپرست و دبیر فدراسیون نیز بصورت مستمر توسط اداره امور مجامع برگزار شده و ادامه دارد.
۳ فدراسیون آمادگی جسمانی احمد گواری ۰۷/۰۸/۱۴۰۱ فدراسیون تازه تاسیس بوده و گرفتن شناسه، کد اقتصادی و تشکیل هیات رییسه و هیات های استانی انجام شده است.
همین طور جلسات توجیهی و هماهنگی با سرپرست و دبیر فدراسیون بصورت مستمر توسط اداره امور مجامع برگزار شده و ادامه دارد. در عین حال فعالیت ها بمنظور برگزاری مجمع انتخاباتی این فدراسیون درحال انجام و احتمال برگزاری مجمع انتخاباتی تا قبل از پایان سال جاری وجود دارد.


منبع:

1401/10/21
08:11:48
5.0 / 5
391
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان ایت بال
بیلیارد