برکناری نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال

برکناری نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال

ایت بال: شهره موسوی از سمت نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال برکنار شد و در مجمع آینده فوتبال درباره ی جانشین او تصمیم گیری می شود.به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، شهره موسوی، نایب رئیس زنان فدراسیون فوتبال در پی غیبت مکرر در جلسات هیات رییسه و پرونده های مالی در قوه قضاییه که منجر به بازداشت او و ایجاد حاشیه برای فدراسیون فوتبال شد، از این سمت برکنار شد.

شهره موسوی سال ۹۹ همراه با شهاب الدین عزیزی خادم در انتخابات شرکت کرد اما حواشی کارهای اقتصادی او در طول این مدت مانع از فعالیت مستمر وی در فدراسیون فوتبال شد.

اصولی درباب این که آیا شایعات انتشار یافته درباره ی فشار به رییس فدراسیون پیرامون گزینه نایب رئیسی بانوان صحیح است، توضیح داد: به هر حال شرایطی پیش آمد که دیگر در خدمت شهره موسوی نیستیم. طبق اساسنامه ریاست فدراسیون فوتبال فردی را برای سرپرستی نایب رئیسی بانوان یا کمیته بانوان که مهمست و نیازمند سازماندهی این حوزه است معرفی خواهدنمود. منتظر پیشنهاد رییس به هیات رئیسه هستیم تا بعد از تشکیل مجمع، این فرد پیشنهادی به رای مجمع هم گذاشته شود.

وی افزود: این که رییس فدراسیون از جانب افراد یا جاهایی تحت فشار باشد، درست نیست و کاملا آنرا تکذیب می نماییم. فردی که قبل از این در فدراسیون سمت مشاور داشته، این روزها اخبار کذب مطرح می کند که قبل از این هم سابقه داشته است. همان زمانی که این افراد با رییس معزول فدراسیون آمد و بعد از عزل عزیزی خادم هم رفت، مطالب کذبی را به شکل شایعه مطرح می کند که آنها را تکذیب می نماییم. هیچ فشاری وجود ندارد و مطابق اساسنامه فدراسیون رییس و اعضای هیات رئیسه تصمیم گیری خواهند کرد.

به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال طبق اساسنامه حق دارند یکی از اعضای خودرا بصورت موقت برکنار کنند تا در مجمع بعدی فدراسیون درباره ی او تصمیم گیری شود. هرچند باتوجه به صحبت های اصولی بنظر می رسد برکناری شهره موسوی قطعی است اما دلیل این کار و جزییات آن بصورت دقیق و شفاف بیان نشده است.

منبع:

1401/10/13
15:02:24
5.0 / 5
356
تگهای خبر: تیم , فعالیت , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بیلیارد