عضو هیات مدیره باشگاه:

استقلال خوزستان می تواند لیگ برتری شود

استقلال خوزستان می تواند لیگ برتری شود

به گزارش ایت بال، خوزستان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خوزستان با اظهار امیدواری نسبت به صعود این تیم به لیگ برتر، اعتقاد دارد شرایط فعلی جدول لیگ یک نمی تواند تیم های صعودکننده به لیگ برتر را نشان دهد.


سهراب آزاد در گفتگو با ایسنا، در ابتدا ضمن اشاره به برگزاری مراسم یازدهمین سالگرد تأسیس باشگاه استقلال خوزستان، اظهارکرد: این مراسم به خوبی برگزار شد و به نظر من تاثیر بسیار خوبی در روحیه اعضای تیم و کادر فنی داشت.
او همینطور در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال خوزستان و امیدواری مردم استان برای صعود این تیم به لیگ برتر، اظهار داشت: خدا را شکر تیم شرایط خوبی دارد و بازیکنان و اعضای تیم روحیه بسیار خوبی دارند.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خوزستان بیان نمود: خوشبختانه اعضای هیات مدیره یک تیم واحد و همدل هستیم و همین مبحث را هم در کادر فنی و اعضای تیم شاهد می باشیم. همینطور آقای بابادی یک مدیر کاربلد و با دانش است که بعنوان مدیرعامل با درایتی که دارد همه امکانات و شرایط لازم را برای تیم فراهم نموده است تا انشاءالله استقلال خوزستان در دو بازی پیش رو از نیم فصل اول و ادامه مسابقات در نیم فصل دوم عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. ما امید داریم در نیم فصل دوم با همراهی همه دوستان، صعود خیلی خوب به لیگ برتر داشته باشیم و بعنوان تیم نخست به لیگ برتر برسیم و این موفقیت را به مردم خوزستان تقدیم نماییم.
وی اشاره کرد: با عنایت به تمام ظرفیت و پتانسیل خوبی که باشگاه استقلال خوزستان دارد و حامیان بسیار که خوبی داریم، موفقیت دست یافتنی است. ضمن این که کوشیده ایم نسبت به سایر تیم های لیگ یکی، امکانات و شرایط خوبی را برای بازیکنان فراهم نماییم. در واقع همکارانم در هیات مدیره با یک نگاه خوب کمک کردند تا هر آنچه نیاز است برای تیم مهیا شود و از مهم تر آقای علی محمدی، رئیس شرکت گروه ملی هم با یک نگاه خوب به فوتبال و مردم خوزستان همیشه حامی تیم استقلال خوزستان بوده است و چنین پشتوانه ای بازیکنان را دلگرم می کند تا بتوانند جواب محبت آقای محمدی و مردم استان را بدهند.
آزاد با اشاره به اینکه تجربه ثابت کرده که نیم فصل دوم، نیم فصل متفاوتی برای تمام تیم ها است، اضافه کرد: حتی فصل های گذشته تیم هایی را داشته ایم که در نیم فصل اول در رده های بالای جدول و از انتخابهای صعود بودند اما در نیم فصل دوم سقوط کردند، پس شرایط فعلی جدول نمی تواند از هم اکنون تیم های صعودکننده به لیگ برتر را نشان دهد. همینطور با عنایت به ظرفیت و پتانسیلی که داریم، ما هم بسیار امیدواریم که در ادامه عملکرد خوبی به نمایش بگذاریم و به لیگ برتر صعود نماییم. امیدوارم با عنایت به شرایطی که فراهم گشته است دوستانمان در تیم هم در ادامه مسیر محکم تر گام بردارند.
وی اظهار داشت: خوشبختانه در باشگاه استقلال خوزستان، مدیرعامل بادانشی به نام آقای بابادی داریم که هم مدیر لایق وهم یک مدیرعامل فوتبالی است که امیدوارم با کاربلدی وی به لیگ برتر برسیم.
منبع:

1401/09/23
11:48:04
5.0 / 5
369
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیلیارد