برگزاری سومین جایزه بین المللی پژوهشگاه علوم ورزشی

برگزاری سومین جایزه بین المللی پژوهشگاه علوم ورزشی

به گزارش ایت بال سومین جایزه بین المللی پژوهشگاه علوم ورزشی، اسفندماه امسال به همت پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می گردد.


به گزارش ایت بال به نقل از ایسنا، سومین جایزه بین المللی پژوهشگاه علوم ورزشی با عنوان «ایده های خلاقانه در طراحی جشنواره های موضوعی بازی های حركتی كودكان» برگزار می گردد.

این مسابقه با هدف تنوع بخشی به برنامه های بازی و ورزش كودكان با استفاده از شناسایی ایده های خلاقانه در طراحی یك مجموعه بازی حركتی با یك مبحث خاص و تقویت و پرورش خلاقیت و نوآوری والدین، مربیان و دست اندركاران حوزه كودك در مورد طراحی بازی های حركتی برپا می گردد.
در این جشنواره بازی های عرضه شده حتما باید بر تقویت انواع مهارت های حركتی پایه كودكان (مهارت های جابجایی، كنترل شی، تعادلی و... ) و همینطور آمادگی جسمانی و حركتی تاكید كنند، توجه به حفظ ایمنی و سلامت كودكان هنگام بازی عرضه شده یكی دیگر از لزوم های عرضه طرح به این جشنواره است.
همچنین بازی ها برای دامنه سنی 3 تا 5 سال و یا 5 تا 7 سال طراحی شده است، در نتیجه ایده پرداز باید دامنه سنی هدف خویش را مشخص نماید.
از دیگر مشخصات بازی های طراحی شده این است كه علاوه بر تقویت رشد مهارت های حركتی و آمادگی جسمانی باید بتوانند به ابعاد دیگر رشد مانند رشد اجتماعی، شناختی، هیجانی و عاطفی و... كودكان كمك كنند.
آخرین مهلت ارسال ایده ها 25 بهمن ماه و زمان اعلام نتایج 2 اسفندماه 96 و زمان اهدای جوایز 9 اسفندماه در افتتاحیه دومین دوره بین المللی بازی و ورزش كودكان خواهد بود.
علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به سامانه كارگاه ها و دوره های آموزشی پژوهشگاه علوم ورزشی به نشانی workshop. ssrc. ac. ir رجوع كنند و جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02188747795 داخلی 411 دفتر همكاری های علمی بین المللی تماس بگیرند.


 

1396/11/04
15:47:31
5.0 / 5
4977
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیلیارد