بانوی فوتسالیست گناوه ای لژیونر شد

بانوی فوتسالیست گناوه ای لژیونر شد

ایت بال: ˮ بهاره سالخورده ˮ ورزشکار مستعد و فوتسالیست بندرگناوه به تیم فوتسال باشگاه ˮالسویقˮ عمان که در لیگ برتر این کشور حضور دارد، پیوست.


رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این ورزشکار گناوه ای که در لیگ دسته دوم فوتسال کشور با تیم ایراندخت کنگان حضور د اشت، قراردادی ۲ ساله با تیم السویق عمان منعقد کرده است.
رحمان عمادی اضافه کرد: این ورزشکار هم اینک در عمان سر می کند.
بهاره سالخورده در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در روز گذشته وارد عمان شدم و در باشگاهی که قرارداد منعقد کردم حضور یافتم و در حال مقدمات کاری برای هماهنگی با این تیم هستم.
وی اظهارداشت: باتوجه به این که بازیکن تیم ایرانداخت کنگان بودم، از این باشگاه رضایت نامه گرفتن و با تیم عمانی قرارداد ۲ ساله امضا کردم.
این بانوی فوتبالیست گناوه ای اظهار داشت: تیم عمانی که در لیگ برتر این کشور حضور دارد، با بررسی وضعیت آمادگی و حضور در تیم های ایرانی بر طبق فیلم و تحقیقات صورت گرفته بعد از تائید، ویزا و دعوت نامه برایم ارسال کردند.
سالخورده بیان کرد: امیدوار هستم بتوانم شایستگی های یک دختر ایرانی را در خارج از مرزهای کشور نشان دهم.
وی اضافه کرد: قصد دارم با درخشش در تیم عمانی، علاوه بر پیوستن به تیم های معروف و مطرح دیگر خارجی، به عضویت تیم ملی در آیم.
بانوی ورزشکار گناوه ای اظهار داشت: باتوجه به علاقه زیادی که به این رشته دارم و هدفم رسیدن به جایگاه بالاتر است به سبب نداشتن نماینده ای از گناوه به تیم ایراندخت کنگان پیوستم تا استعداد خودرا بروز دهم.
وی بیان کرد: در شهرستان گناوه بانوان مستعد زیادی در رشته های ورزشی همچون فوتسال وجود دارد که در صورت حمایت و پشتیبانی می توانند نماینده شایسته ای در میادین داخلی و خارجی باشند.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.


منبع:

1400/09/09
11:30:16
5.0 / 5
219
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیلیارد