مسئول همبستگی آی او سی:

علاقه مندم به ایران سفر کنم

علاقه مندم به ایران سفر کنم

مسئول همبستگی کمیته بین المللی المپیک (IOC) در دیدار با «سیدرضا صالحی امیری» اظهار داشت: از فعالیت های همبستگی کمیته ملی المپیک ایران آگاه هستیم و علاقمند شدم تا به ایران سفر کنم.


به گزارش ایت بال به نقل از خبرگزاری ایرنا، «سیدرضا صالحی امیری» روز یکشنبه در حاشیه جلسه مجمع عمومی شورای المپیک آسیا در دوبی با «الیویر نیامکی» مسئول همبستگی کمیته بین المللی المپیک دیدار و گفت و گو کرد.
رئیس کمیته ملی المپیک در این دیدار از برگزاری دومین دوره انتخابات کمیسیون ورزشکاران و معرفی چهار نفر دیگر برمبنای بخشنامه در امتداد برابری جنسیتی گزارش داد و حمایت بیشتر از سولیداریتی ایران را خواهان شد.
صالحی امیری افزود: باتوجه به گستردگی کارهای همبستگی المپیک ایران بدون تردید اگر بودجه بیشتر در اختیار ما باشد فعالیت گسترده تری خواهیم داشت.
«الیویر نیامکی» نیز با قدردانی از کارهای همبستگی کمیته ملی المپیک ایران و تایید انتخابات کمیسیون ورزشکاران اظهار داشت: از کارهای همبستگی کمیته ملی المپیک ایران آگاه هستیم. علاقمند شدم به ایران سفر کنم و از نزدیک کارهای شما را مشاهده کنم.
مسئول همبستگی کمیته بین المللی المپیک می گوید: کارهای همبستگی المپیک ایران در این دوره قابل قیاس با گذشته نیست اما متاسفانه به سبب این که بودجه ما ثابت است نمی توانیم، بودجه همبستگی شما را افزایش دهیم. قول می دهیم همان بودجه گذشته شما را به طور کامل پرداخت نماییم.
نیامکی اظهار داشت: جلسات شما با مدیران کمیته بین المللی المپیک، پیگیری و مطالبات خواسته شده نشان دهنده فعال بودن و حمایت شما از همبستگی المپیک و طرح های آنست و این ما را در پشتیبانی از ایران دلگرم می کند و حمایت های ما هم ادامه خواهد داشت.
هفتاد و هشتمین نشست هیات اجرائی و چهلمین مجمع عمومی شورای المپیک آسیا از روز گذشته (شنبه) بدون حضور شیخ احمد الفهد الصباح رئیس شورای المپیک آسیا در دوبی شروع شد که از ایران رئیس کمیته ملی المپیک راهی امارات شد.


1400/08/30
22:14:44
5.0 / 5
378
تگهای خبر: تیم , شنا , فعالیت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیلیارد