مسابقات سنگنوردی انتخابی تیم ملی مردان ایران در زنجان به آخر رسید

مسابقات سنگنوردی انتخابی تیم ملی مردان ایران در زنجان به آخر رسید

ایت بال: زنجان - هجدهمین رقابت های سنگنوردی انتخابی تیم ملی مردان ایران در زنجان كه به مناسبت گرامیداشت دهه مبارك فجر برگزار شد، یكشنبه شب /29 بهمن جاری/ با معرفی سنگنوردان برتر به آخر رسید.


به گزارش ایت بال به نقل از ایرنا، این رقابت ها در رده سنی آزاد و رشته های سرعت، سرطناب (لید)، بولدرینگ و تركیبی (Combined) از 26 تا 29 بهمن جاری در سالن اختصاصی سنگنوردی و سالن 6 هزار نفری امام خمینی (ره) واقع در مجموعه ورزشی انقلاب زنجان، برگزار گردید.
بخش 'تركیبی' مسابقات سنگنوردی امروز /شنبه 29 بهمن/ در سالن اختصاصی سنگنوردی زنجان برگزار گردید كه در انتها نتایج زیر بدست آمد.
**گروه سنی نوجوانان B
مقام اول: سیدرضا تقی پور از خراسان رضوی
مقام دوم: محمد یوسفی از خراسان رضوی
مقام سوم: سیدعلی رشید آبادی از خراسان رضوی
** گروه سنی نوجوانان A
مقام اول: علیرضا پیله فروشان از قزوین
مقام دوم: علی طاهری ویس شوشتری از نفت امیدیه اهواز
مقام سوم: علی سلیمیان از اصفهان
**گروه سنی جوانان
مقام اول: محمدامین نوری از زنجان
مقام دوم: محمدحسین داورزنی از تهران
مقام سوم: حسام الدین كشاورز قاسمی از قزوین
**گروه سنی آزاد
مقام اول: حمیدرضا توزنده جانی از خراسان رضوی
مقام دوم: محمدعلی آقا داودی از اصفهان
مقام سوم: متین بیات از همدان
مسابقات رشته های سرعت، سرطناب (لید) و بولدرینگ هم به ترتیب طی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه برگزار گردید كه نتایج آن به شرح زیر است:
رشته سرعت
...................
1- علی نجفی از زنجان
2- حمیدرضا توزنده جانی از خراسان رضوی
3- مهدی علیپور از قزوین
رشته سرطناب (لید)
.............................
1- رضا كلاسنگیان از گلستان
2- امیرحمزه پور شفیعی از كرمانشاه
3- محمدصادق یوسفی از زنجان
رشته بولدرینگ:
1- سیدمهدی حسینی رنانی از البرز
2- سعید كرامتی نیا از خراسان رضوی
3- متین بیات از همدان
مسابقات سنگنوردی بانوان هم طی روزهای 22 تا 25 بهمن جاری با حضور سنگنوردان منتخب از استان های مختلف ایران در چهار رشته 'سرعت، سرطناب، بولدرینگ و تركیبی' برگزار گردید و نفرات برتر به شرح زیر شناخته شدند.
رشته سرعت
...................
1- محیا دارابیان از زنجان
2- الناز ركابی از زنجان
3- كبری كلزایی فرد از هرمزگان
رشته سرطناب
.....................
1- الناز ركابی از زنجان
2- محیا داربیان از زنجان
3- فاطمه پوربحری از تهران
رشته بولدرینگ
.....................
1- الناز ركابی از زنجان
2- محیا دارابیان از زنجان
3- سیده افسانه میراحمدی از اصفهان
بخش تركیبی
...................
رده سنی نوجوانان B:
مقام اول: فاطمه پوربحری از باشگاه ویراك
مقام دوم: شیما رستگار از زنجان
مقام سوم: آناهیتا آریانفر از باشگاه ساسان
رده سنی نوجوانان A:
مقام اول: ثنا عزیز زنجانی از زنجان
مقام دوم: ملیكا راحمی حقیقی از خوزستان
مقام سوم: فاطمه زرین آبادی از باشگاه داوودی
رده سنی جوانان:
مقام اول: مینا آرمیده از زنجان
مقام دوم: شقایق اسكندری از فارس
مقام سوم: ساحل مایلی از اصفهان
رده سنی آزاد:
مقام اول: الناز ركابی از زنجان
مقام دوم: سیده افسانه میراحمدی از اصفهان
مقام سوم: محیا دارابیان از زنجان
هیجدهمین دوره رقابت های سنگنوردی بانوان و مردان ایران، در رده سنی آزاد و رشته های سرعت، سرطناب (لید)، بولدرینگ و تركیبی (Combined) با هدف انتخاب نفرات برتر به منظور شركت در اردوهای انتخابی تیم ملی به منظور انتخاب سنگنوردان برتر جهت اعزام به بازی های آسیایی 2018 جاكارتا و المپیك 2020 توكیو، برگزار گردید.
هفدهمین دوره مسابقات سنگنوردی گرامیداشت دهه فجر با حضور قریب 200 ورزشكار در همدان برگزار گردید و تیم 20 نفره زنجان توانست عنوان قهرمانی را ازآن خود كند.
6084/6085
خبرنگار: پرویز غفاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی


1396/12/02
09:17:33
5.0 / 5
144
تگهای خبر: باشگاه , رقابت , سالن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیلیارد